Dünya mutfağının leziz tatlarına ev sahipliği yapan Şehr-i Palas, Doğu ve Batı sentezlerinin harmanlandığı konseptiyle misafirlerini ağırlıyor.
Modern tasarımıyla ön plana çıkan Şehr-i Palas, dünya mutfaklarından farklı damak tatlarını, kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerinin beğenisine sunuyor.
Şehr-i Palas’ın dekorasyonunda özel olarak tasarlanmış geometrik desenler göze çarparken, kullanılan pastel renkler de genç ekibin enerjik ve modern vizyonunu gözler önüne seriyor.Sahip olduğu eşsiz konumun keyfini ve ayrıcalığını tüm misafirlerine yaşatabilmek için farklı kotlarda, herkesin kendi rahat ve özel hissedebileceği ayrı bölümler oluşturularak tasarlanmıştır.

Haftanın 7 günü 07:00 – 24:00 saatleri arasında hizmet veren Şehr-i Palas Cafe Restaurant, yıllardır misafirlerini aynı sloganla karşılıyor; “Biz, sizinle mutluyuz!”. ,

image

Cafe ve restaurant sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen marka olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misafirlerimizin talep ve ihtiyaçlarını en uygun fiyat ve en iyi hizmetle karşılamak. Misafirlerimizin kendilerini rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirmelerini sağlamak. misafirilermize her konuda güven vermek, ilişkimizi dostluğa dönüştürmek. Güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesini sürekli kılmak. Cafe & Restaurant sektöründeki modern yöntem ve teknikleri, misafirlerimizin ekonomik ve kültürel değerleriyle bütünleştirmek.

WhatsApp chat